Kombi Servis Ücretini Kiracı Mı Öder?

Kombi servis ücretini kiracı mı öder? Kombi bakım servisinde neler yapılır? Sorularınıza cevap bulmak için hemen tıklayın. Kaliteli kombi bakımının adresi, Yuvam Teknik.

Kombi Servis Ücretini Kiracı Mı Öder?

Kombi Servis Ücretini Kiracı Mı Öder?

Son dönemlerde oldukça fazla rastladığımız kombi servis ücretini kiracı mı öder? Sorusuna cevap olarak şöyle bir söylemde bulunabiliriz: Hukuki açıdan bakılırsa kombi bakım onarım fiyatları için net bir şey söylenmemiştir. Kanuni olarak bakarsak borçlar kanununa göre kiracılar kiraladıkları evin kombi bakım ve onarım ücretlerini karşılamakla yükümlüdür.

Kiracılar ısıtıcı sistemlerin temizliği ve bakımından sorumludur. Ev sahipleri tarafından ise uzun bir süre boyunca kombi ve petek bakımı yaptırmadıklarından dolayı oluşan ciddi maliyetli kombi bakım onarım ücretleri karşılanmalıdırlar. Yani kiracılar kirada oldukları müddetçe kullanım hatası sonucu oluşan kombi bakım masraflarını üstlenmelidirler.

Kombi kullanıcıları kombi bakım servisi olarak bizlere, kombi bakım ücreti kaç para? Kombi bakım fiyatları nasıl? Şeklinde sorular yöneltmektedirler. Yuvam teknik firmamız kombi bakım ücretleri ile ilgili uygun fiyatlı kampanyalar düzenlemektedir. Firmamızda kombi bakım ücreti yalnızca 80 TL olarak belirlenmiştir. Kampanyalardan ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlerle kombi bakım servisi telefon numarası üzeriden iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Servis Bakımında Neler Yapılır?

Kombi servis bakımında neler yapılır?

Her yıl kış aylarından önce bakım ve onarım işlemlerinden geçen kombiler daha verimli çalışacaktır. İstediğiniz sonuca ulaşabilmek için kombilerinizin kış aylarından önce tüm sorunları kombi teknik servisi tarafından tespit edilerek onarılması gerekmektedir. Kombilerinizin ömrünü uzatmak için bakım, onarım işlemleri şarttır. Peki, kombi servis bakımında neler yapılır?

Kombi bakım işleminin başında cihazda biriken su tahliye edilir. Kombideki genleşme tankının mevcut havası kontrol edilir, oranda düşüklük görüldüğünde hava basılır. Üç yollu vanada biriken kir temizlenir. Brülör temizlenir. Yanma haznesinde temizlik ve onarım yapılır. Kombi temizliği yapılırken kimyasal maddeler kullanmamaya özen gösterilmelidir. Kombi cihazınız hermetik tipte ise fanları sökülerek detaylıca temizlenir, temizlenen fan yerine monta edilir.

Kombi sisteminizin altında yer alan kalorifer filtresi temizlenir. İşlemin başında tahliye edilen su tekrardan temin edilir. Gerektiği durumlarda kombi bakım ustası personellerimiz sizlere parça değişikliği önerebilir. Kombi cihazı sıcak su ve petek konumunda çalıştırılarak test edilir. Bakım ve temizliği yapılan kombiler birtakım test ve kontrollerden geçirildikten sonra herhangi bir sorun olmadığı takdirde kullanıcıya teslim edilir. Yuvam Teknik firmamız bünyesinde kombi bakım onarımının yanı sıra petek temizliğini de bulundurmaktadır. Detaylı kombi ve petek temizliği için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz