Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar

Kombi bakım ücreti ne kadar? hususunda bütçenize uygun teklifler ile sizlere gelen ve çalışmalarında titizlikle hareket eden yıllık kombi bakımı ücreti konun Servisi firmamızdan fiyat almadan karar vermemenizi öneririz.

Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar

KOMBİ BAKIM ÜCRETİ NE KADAR?

Kombilerin yaz kış hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Farklı türlerde ve markalarda üretilen bu ürünlerin ise yüksek perfomans sağlaması için kombi bakım servisi hizmetlerinin aksatılmaması önem arz etmektedir. Bu noktada bireylerin aklına ilk olarak kombi bakım ücreti ne kadar? Sorusu gelmektedir. 

Yuvam Teknik olarak, uygun fiyatlı kombi servisi olmak üzere çıktığımız yolda, amacımıza ve ilkemize bağlı kalarak, Kombi bakım ücreti rakamlarını 80 TL olarak belirlemekteyiz. Böylelikle müşterilerimizi hem bütçe kolaylığı hem de hizmette kalite ile memnun etmekte, tercih edilirliğimizi ve tavsiye edilme oranımızı artırmaktayız. 

Kombilerinden düşük derecede bile yüksek verim almak isteyen tüm kullanıcılar için oluşturduğumuz kampanyada, kombi bakım petek temizleme hizmetlerinden ise toplamda sadece 190 TL talep etmekteyiz. Sizler de hem faturalarınızdan hem de servis işlemlerinden tasarruf ederken konforu tatmak istşyorsanız, güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve destek talep etmek için bize ulaşabilirsiniz. Haftanın ehr günü iletişim numaramız sizlerden çağrı beklemektedir. 

KOMBİ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Kombi bakımı nasıl yapılır?-Yuvam Teknik

Günümüzde fazlası ile kullanımı yaygınlaşan kombilerin etkin perfotmans sağlaması adına başvurulan işlemler olan bakımlar hususunda kullanıcılar kombi bakımı nasıl yapılır? Sorusuna cevap aramaktadır. Bu sebeple Yuvam Teknik olarak, yoğuşmalı kombi bakımı ve yoğuşmasız modeller gibi tüm türlerde ve işlemlerde nasıl bir yol izlediğimizi bu yazımızda belirteceğiz. 

Alanında uzman ve uzun yıllardır bulunduğu çalışmalar sayesinde üst düzey verim elde etmiş ustalarımız tarafından, ilk olarak bakım yapılacak kombinin sıcak su verimi ve ayarı, kalorifer yanma durumu kontrol edilmektedir. Daha sonra ise cihazın içindeki parçalar tozdan arındırılır, böylece kombi bakım temizleme işlemi gerçekleşmiş olur. Bu aşamadan sonra da kombinin diğer dış bileşenleri temizlenir ve çalışma kapasitesi test edilir. Arızalı bir parça varsa müşteri onayı ile sorun giderilir, oluşacak arızaların da önüne geçmek adına önlemler alınır.

Brülör, yanma haznesi gibi parçaların temiz olduğundan emin olunduktan sonra, gaz kontrolü yapılır. Tüm sistemin en iyi şekilde çalıştığından emin olunduğunda da söz konusu servis işlemi sona ermiş olur.

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz