Kombi Bakım Ücreti Kime Ait

Kombi bakım ücreti kime ait? Kombi bakımını kiracı mı yaptırır, yoksa ev sahibi mi? Güvenli ve verimli kombi bakımı için kim harekete geçmeli?

Kombi Bakım Ücreti Kime Ait

Kombi Bakım Ücreti Kime Ait?

Ev kiralama işlemlerinde, hem kiracı hem de ev sahibi evde hazır bulunan demirbaşlar hakkında ayrılığa düşebilmekte. Bu eşyalar arasında en değerlilerinden birisi olan kombiler de genellikle bakım işlemleri açısından iki tarafta da merak uyandırmakta. Bu noktada en çok cevabı aranan soru ise kombi bakım ücreti kime ait? Konusudur.

Kombi kullanımının olmazsa olmaz bir ihtiyacı olan kombi bakım doğalgaz işlemlerinin hukuken kiracı tarafından yapılması gerekmektedir. Yani kombi bakım ücreti kiracı tarafından ödenmektedir. Böylelikle ısı tasarrufu sağlanmalı ve kombilerin güvenliği sağlanmalıdır. Ancak cihazın kullanım ömrünün dolmasından kaynaklanan arızalarının tamiri gibi masrafların ise ev sahibi tarafından karşılanması gerekmektedir. 

Yuvam Teknik Servisi Firmamız, kombi bakım servis ücretleri hususunda sadece 80 TL talep ederek kullanıcıların bu ihtiyacı bütçelerine en uygun şekilde karşılamasını sağlamaktadır. Sizler de hesaplı rakamlar ile verimli kombi kullanımı sağlamak istiyorsanız, hemen arayın.

Kombi Bakımı Ve Petek Temizliği

Kombi bakımı ve petek temizliği-Yuvam Teknik

 

Verimli ısınma ve doğalgaz tasarrufunun baş unsuru olan kombi bakımı ve petek temizliği işlemleri, kiracı tarafından ücreti karşılanan hizmet türleridir. Bu hizmetler, ısıtma sistemlerinde kullanımdan kaynaklanan sorunların ve yıpranmaların giderilmesini sağlamaktadır.

Yuvam Teknik Servisi firmamız, petek temizliği hususunda uzman personelleri ile garantili bir hizmet vermektedir. Kombilerin ve peteklerin içerisinde yer alan kirleri, tozları, kireçleri titizlikle gideren ustalarımız, zararlı kimyasallar da kullanmamaktadır. Böylece uzun süreli kullanım elde eden müşterilerimiz, hem tamir masraflarından hem de doğalgaz faturalarından tasarruf edebilmektedir. Peteklerde ısı akışını kolaylaştırmak, sıcak yaşam alanları elde etmek için deneyimli kombi bakım servisi firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Kombi ve petek temizliği ücreti ne kadar? Sorularına toplamda 190 TL ile yanıt veren firmamız, bu noktada da müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Kombi petek bakım hizmetleri alanında uzmanlaşmış firmamız, her türlü arıza ve tehlikeye karşı koruma hedeflemektedir. Ankara kombi bakım servisi hizmetlerinin yanında birçok şehirde aynı kalitede çalışan firmamıza haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

444 2 846

Her Gün 08.00-22.00 Saatleri Arasında Arayın, Hizmettle Kalitenin farkına varın.

 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz