Kombi Bakım Ücreti

Kombi bakım ücreti hususunda yaptığınız araştırmalar sonucunda en hesaplı servisi bulmayı planlıyorsanız, doğru yerdesiniz. Yuvam Kombi Servisi firmamız, sizler için kaliteli hizmetini uygun fiyata sunmaktadır.

Kombi Bakım Ücreti

Kombi Bakım Ücreti

Kombilerini sorunsuz ve en üst performansta kullanmak isteyen tüm bireyler, bakım işlemlerinin gerekliliğini kabul etmektedir. Her yıl rutin bir şekilde uygulanması gereken söz konusu servis gereksinimi, hem kombileri hem de bütçeleri koruması ile bilinmektedir. Kullanıcılar ise haklı olarak kombi bakım ücreti hususunda araştırmalara ağırlık vermektedir. Ceplerinizi ve güvenli kombi kullanmanızı önemseyen Yuvam Teknik Servisi firmamızın uygun fiyatlı kombi bakım işlemleri bu noktada devreye girmektedir.

Zamanla ısıtma cihazları ve sisteminde oluşan kirlerin temizlenmesi, arızaların giderilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde oluşabilecek arızaların ise önüne geçilmelidir. Bu noktada ortaya çıkan kombi bakım ve temizliği ihtiyaçlarını yüksek tecrübe ile kullancılara sunan firmamız, kombi bakım ve ücreti anlamında sadece 80 TL talep etmektedir.

Kombi bakımı ve petek temizliği işlemlerinin toplamını ise sadece 190 TL olarak belirleyen kuruluşumuz, verimli ısıtma sistemlerinin en güvenilir adresi olmaktadır. Bu konuda en çok merak edilen kombi bakımını kiracı mı öder? Sorusuna cevap bulmak için linke tıklayabilir, güncel fiyatlarımız için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır-Yuvam Teknik Servis-444 2 846

Kombilerinin bakım zamanı gelen birçok bilinçli kullanıcı, kombi bakımı nasıl yapılır? Sorusuna yanıt aramaya başlamaktadır. Yuvam Teknik Servis olarak yazımızda bu çalışmamızda uyguladığımız işlemleri özetleyeceğiz.

Ustalarımız tarafından;

Kombinin su ısıtma ve kalorifer ısıtma gücü kontrol edilir.

Kombi suyunu boşaltır ve bakıma hazır hale getirilir.

Kombi iç ve dış tozları giderilir.

Kombi brölür, yanma haznesi, üç yollu vana ve filtre gibi önemli parçalar temizlenir.

Kombi temizliği sağlanmış olur.

Gaz ayarları ve kaçak durumu kontrol edilir.

Elektrik sistemi gözden geçirilir.

Oluşmuş arıza var ise kullanıcı onayı ile kombi tamiri yapılır.

Oluşabilecek arızalar için geçerli önlemler alınır.

Sökülen parçalar yerine takılır, boşaltılan su tekrar eklenir.

Kombi çalıştırılır ve kullanıcının içi rahat edecek şekilde teslim edilir.

Sizler de kombilerinizi en yüksek verim ile kullanmak, kombi arızaları ile en az şekilde karşılaşmak için bize ulaşabilirsiniz. Kombi bakım servisi firmamız, memnuniyetiniz için çalışmalarına titizlikle devam etmektedir. 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz