Sıhhi Tesisat Ankara
Sıhhi Tesisat arıza tespiti, özellikle cihazla su kaçağı bulma hizmetlerimiz yanısıra, lavabo tıkanıklığı açma, logar/mutfak/tuvalet tıkanıklığı açma şeklinde kanal açma hizmetleri veriyoruz. Ankara genelinde Kanal temizleme, foseptik temizleme, kanal görüntüleme, vidanjör hizmetleri, logar temizleme, kanalizasyon temizleme ihtiyaçlarınız için lütfen arayınız.
Sıhhi Tesisat Ankara

Sıhhi Tesisat

Ankara  Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Ankarada sıhhi tesisat ve su tesisatçısı herkesin her an ihtiyac duyabileceği  esnaflardır. Bazen bir musluk değiştirme bazende lavabo tıkanması sonucu tesisatçıya ihtiyaç duyarız. Sıhhi tesisatçıya ihtiyaç duyduğunuzda ankarada tanıdık bir sıhhi tesisat ustası yok ise hemen internet aracaılığı ile tesisatçı bulmaya çalışırız. Peki Ankarada binlerce tesisat firmaları arasında en doğru seçimi nasıl yapacağız. Ufuk işlerin ücreti 20 aşağı 50 yukarı belli. Kombi Tesisatı Su Eksiltiyor ise, petek temizleme, klima tamir ve bakımı, cihazla su kaçağı tespidi-bulma, Daire içim kombi ve petek değişimi, tesisat yenileme, ve su sızıntısı tespidi - bulma gibi fiyatı yüksek işler ve ustalık gerektiren konularda doğru seçim yapmak işi ehline teslim etme konusunda 1999 yılından bu yana sıhhi tesisat işlerinde Ankara geneli 3 servis aracımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mümkün olduğunca tesisat sorunlarınızda aynı gün içerisinde mutlaka adresinize ustalarımızdan birini gönderiyoruz.

Ankarada sıhhi tesisat hizmetleri konusunda Kurumsal firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen mert tesisat 6 tane ustası ve çırakları ile garantili iş yapmanın yanında en uygun fiyatları da beraberinde sunuyor.

Özellikle işinde uzun yıllar çalışan ustarımız alanında uzmanlaşarak en kaliteli hizmet vermek için ehilleşmektedir.

Örneğin PETEK TEMİZLEME ve Tesisat yıkama konusunu 4-5 yıl boyunca aynı ustamız yapmaktadır. Binlerce evin tesisat petek radyatör temizliğini yapan firmamız ve ustamız konusunda zamanla uzmanlaşmış durumdadır.

Kombi Tamiri-Bakım konusunda Ramazan ustamız ankada en iyi kombi tamircisi, ustası desek abartmamış oluruz.

Ankarada Kanal Açma ve Yenileme konusunda haydar usta, 10 yıllık bir tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir.

Cihazla su kaçağı bulma-Tespidi dendiğinde Kamil ustamız işinin ehlidir.

Sıhhi tesisatı
Tamir yenileme ve tadilat işleri için Mustafa ustamız ve ustalık derecesine gelmiş cıraklarımız ile haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Mert Tesisat & Kombi servisi tüm çalışanları ile ankara halkının 7/24 hizmetindedir. 
Sıhhi Tesisat Alanında Hizmet Verdiğimiz Bölgeler ÇankayaAltındağKeçiörenMamakPursaklarYenimahalleEtimesgutSincanAyrancıBahçelievlerEmekBalgatBilkentCebeciDikmenEsatKavaklıdereGaziosmanpaşaKırkkonaklarBirlik MahallesiKızılayMaltepeÖveçlerSıhhiyeYıldız100. Yıl CevizlidereİlkerAktepeBağlumEsertepeYayla MahallesiEtlikİncirliKalabaSanatoryumŞehitkubilayŞenlikUfuktepeAtaparkKuşçağızAyvalıKızlarpınarı CaddesiDutlukAydınlıkevlerSubayevleriHasköyGüneşevlerİskitlerPeçenekTelsizlerDışkapıAbidinpaşaAkdereBoğaziçiDemirlibahçeGülverenHüseyingaziKarapürçekKurtuluşKayaşYeşilbayırZerdalitepeTürközüTuzluçayırNatoyoluMisketEge MahallesiBatıkentÇayyoluÜmitköyYaşamkentKonutkentTürkkonutDemetevlerİstasyonİvedik Organize sanayiiKarşıyakaOstimŞentepeYükseltepeYakacıkElvankentEryamanEryaman EvleriEtimesgutBaglıcaFatihMevlanaPlevneYenikentSincan OrganizeGölbaşıİncekKuzey Ankara TOKİMebusevleriAnıttepeOranSokullu
Çağrı Merkezi Telefonumuz
+0312 418 40 07