Kombi Yıllık Bakım Ücreti Kiracıya Mı Ait?

Kombi yıllık bakım ücreti kiracıya mı ait? Kombi yıllık bakımında neler yapılır? Uygun fiyatlı ve garantili hizmet almak için hemen arayabilirsiniz. Aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için tıklayın.

Kombi Yıllık Bakım Ücreti Kiracıya Mı Ait?

Kombi Yıllık Bakım Ücreti Kiracıya Mı Ait?

Evlerinizde veya iş yerlerinizde yaşadığınız tüm kombi sorunlarını gidermek adına sizlere oldukça uygun kombi yıllık bakım fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Sizler de kombinizin yıllık bakıma ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız firmamız sizler için en uygun kombi bakım fiyatı sunan seçenek olacaktır. Firmamız, yıllık kombi bakım ücretleri kampanyası dahilinde hesaplı hizmetler sunmaktadır. Ayrıca kombi kullanıcılarında merak konusu olan Kombi yıllık bakım ücreti kiracıya mı aittir? Sorusunun cevabını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kombi arızaları noktasında ev sahibinin karşılaması gereken temel arızalar; hiç kombi bakımı yapılmamasından kaynaklı arızalar, eski kombi parçaları sebebiyle oluşan arızalar, voltaj nedeniyle görülen arızalar ve son olarak da balkonlarda kullanılan kombilerin don olayları neticesinde meydana gelen hasarlardır. Başka türlü sorunların genel maliyeti ise kiracılara ait olmaktadır.

Belirlenmiş olan borçlar hukuku çerçevesinde ısıtıcı sistemlerin tüm masrafı kiracıya aittir. Kiracıya ait olan arızalara da şu şekilde değinebiliriz: Kiracılardan kaynaklı ısıtıcı sistemi arızalarının masraflarını kiracılar ödemektedir. Özellikle kullanım hatası sonucu oluşan arızalarda kombi bakım onarım masraflarının tamamı kiracılara ait olmaktadır.

Kombi Yıllık Bakımında Neler Yapılır?

Kombi yıllık bakımında neler yapılır? 444 28 46

Kış aylarına doğru yıllık bakım işlemlerinden geçmesi gereken kombilerin bakımlarını her yıl aksatmadan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yıllık kombi bakım zamanı gelen ürünlerinizi teknik servis aracılığıyla bakım onarım işlemlerine tabii tutmanız gerekmektedir. Bu noktada Yuvam teknik firmamız alanında uzman ekip kadromuzla birlikte sizlere kombi bakımı aşamasında üstün hizmetler sağlamaktadır. Kombi bakımı kombilerinizin daha verimli çalışmasını sağlar. Peki kombi yıllık bakımında neler yapılır?

Kombinizin sağlıklı çalışması için işin ehli ustalarımız öncelikle kombi bacalarını temizler. Daha sonraki adımlarda ise sırasıyla kombinizde biriken kirli su tahliye edilir, kombi fanı temizlenir, petekleriniz kirden ve tozdan arındırılır. Gerektiği durumlarda kombi bakım ustaları sizlere parça değişikliği önermektedir.

Kombinizin gerekli tüm bakım temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra ustalarımız peteklerinizin havasını alır. Son olarak ısıtıcı sistemlerinizin alev ayarı yapılarak daha sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır. Kombileriniz desibel kontrolü, basınç kontrolü, baca çekiş ölçümü, sıcaklık ölçümü ve reglaj ayarı gibi gerekli tüm testlerden ve kontrollerden geçirilir. Sizler de kombi yıllık bakımı yaptırmak istiyorsanız en hesaplı ve en kaliteli bakım işlemlerinden yararlanmak için firmamızla iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz