Kombi Bakımı Ücreti Ev Sahibine Mi Aittir?

Kombi Bakımı Ücreti Ev Sahibine Mi Aittir? Kombi Bakım Ücretini Kim Öder? Tıklayın Ve Öğrenin. Uygun Fiyatlı Kombi Bakımı İçin Hemen Arayın.

Kombi Bakımı Ücreti Ev Sahibine Mi Aittir?

Kombi Bakımı Ücreti Ev Sahibine Mi Aittir?

Kombi bakımları her yıl sistematik bir şekilde yapılmalıdır. Kış aylarının başlangıcında kombi bakımları da artış göstermektedir. Kiracı veya ev sahibi iseniz Kombi arıza ve onarımı gibi işlemlerde servis ücreti ev sahibine mi yoksa kiracıya mı aittir? Kombi bakımı ücreti ev sahibine mi aittir? Soruları sizleri de ilgilendiren bir konu olacaktır.

Bazı durumlarda eski ve yıpranmış kombilerde arıza oluştuğu zaman kiracılar haklı olarak ısıtıcı sistemin uzun süre çalışması sonucu arızalandığını belirtebilir. Böylelikle kiracılar kombi bakım masraflarının ev sahibi tarafından karşılanmasını isteyebilir. Bu durumda eğer kiracılar kiraladıkları yerin kombilerini 2 -3 yıldan fazla bir süredir kullanıyorlar ise kombi bakım ücreti kiracıya ait olabilmektedir.

Kombi bakım ücreti kaç para? Kombi bakım servis ücreti ne kadar? Diye soracak olursanız Yuvam teknik firmamız kombi bakım fiyatları hususunda özel kampanyalar düzenlemektedir. Firmamız kombi bakımı karşılığında sizlerden yalnızca 80 TL ücret talebinde bulunmaktadır. Kombi bakımının yanı sıra petek temizliği ile de ilgilenen firmamızda komple kombi petek temizliği fiyatı 190 TL olarak belirlenmiştir.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Kombi Bakımında Neler Yapılır? 444 28 46

Bakım ve onarım işlemlerinden geçmesi gereken kombileriniz için kombi bakım servisi firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız kombilerinizi tamir etmek amacıyla kombinizin bulunduğu alana gelmektedirler. Peki, kombi bakımında neler yapılır?

Arızalanmış ve bakıma muhtaç kombilerinizi işin ehli ustalarımız büyük bir özveriyle kombi bakım işlemlerini yürütmektedirler. İlk aşamada kombide biriken su boşaltılır. Sisteminizdeki brülör, temizlenir. Isıtıcı sisteminizin tüm filtreleri büyük bir hassasiyetle sökülerek temizlenir, temizlenen filtreler yerine monte edilir. Kombinin baca bağlantıları kontrol edilir. Fan temizliği yapılır. Herhangi bir sızıntı büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle kombinin gaz kaçağı kontrolü yapılır.

Son olarak başlangıçta tahliye edilen su tekrardan sisteme sağlanır. Gerekli tüm temizlik ve bakımlar yapıldıktan sonra kombiniz bir takım testlerden geçirilir. Herhangi bir sorun oluşmadığı takdirde bakımı yapılan kombiler tarafınıza takdim edilir. Kombi bakım servisimiz kombi bakımında olduğu gibi petek temizliği ve bakımı hususunda da başarılı ve uygun fiyatlı işlemler uygulamaktadır. Sizler de kombi ve petek bakımı yaptırmak istiyorsanız güncel kombi ve petek bakım fiyatları ve bakım aşamaları hakkında bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz