Kombi Bakım Ücreti Kiracıya Mı Ait?

Kombi bakım ücreti kiracıya mı ait? Kombi bakım ücretini kim öder? Uygun fiyatlı ve garantili kombi bakım hizmetine sahip olmak, sorularınıza yanıt bulmak için hemen arayın.

Kombi Bakım Ücreti Kiracıya Mı Ait?

Kombi Bakım Ücreti Kiracıya Mı Ait?

Kombi bakım işlemleri, demirbaşlar kategorisinde değerlendirildiğinden dolayı kombi bakım ve onarım işlemleri tamamıyla ev sahibi tarafından yaptırılmalıdır. Bu noktada kiracının kombi bakımı yaptırması gibi bir zorunluluk söz konusu olmamaktadır. Kombi bakım ücreti kiracıya mı ait? Diye düşünmeksizin kira sözleşmesinde belirtilen şartlara göz gezdirebilirsiniz.

Kira sözleşmesinde yer verilmeyen ve kiracı tarafından oluşturulan bir problemde ise kombi bakım masrafı rakamlarının kiracı tarafından karşılanması şartı bulunmaktadır. Bizler bu noktada sizleri oldukça cazip fiyat avantajları ile karşılamakta ve kombi bakım ücreti 80 TL olarak hizmet vermekteyiz. Sizler de tüm kombi bakım ve onarım servisi işlemleri için bizlere iletişim adresimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kombi arızalarınız noktasında kombi bakım ustası personellerimiz, gerekli tüm çalışmaları hassasiyetle yönetmekte, sizleri onarımın her aşamasında bilgilendirmektedir. 80 TL olarak belirlemiş olduğumuz kombi bakım fiyatı rakamlarının yanı sıra komple kombi ve petek bakım ücreti ise 190 TL olarak belirlemiş ve kombilerinizin bakımı aşamasında gerekli tüm parçaları yenileme, gerekli görüldüğü durumlarda ise yeni parçalarla değişimini sağlamakta, sizlerin her zaman için güvenliğini ön planda tutmaktayız.

Kombi Bakımında Neler Yapılır?

Kombi bakımında neler yapılır? 444 28 46

Ev veyahut iş yerlerimizde sıklıkla kullanımına yer verdiğimiz kombilerimiz, zamanla eski işlevini yitirmekte ve ne yazık ki talebimizi karşılayamamaktadır. Bu noktada kullanıcılar karşımıza sıklıkla kombi bakımında neler yapılır? Sorusu ile çıkmaktadır.

Kombi bakımı yıllık olarak yapılması gereken bir durum olup bu sayede hem enerjiden ve elektrikten tasarruf sağlanmakta hem de kombi cihazlarımızın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Kombi bakımı noktasında bizler, piyasanın en güvenilir firması olarak bir hayli avantajlı fiyat seçenekleri ile evlerinizden hizmet sunmaya devam edecek, sizleri işin ehli ellerle buluşturacağız.

Kombi bakımı noktasında kombi bakım ustalarımız, öncelikle kombi cihazlarınızın bacasını, fanını ve yanma hücresini detaylı bir şekilde temizlemekte, çakmak ayarlarını hassasiyetle gerçekleştirmektedir. İyonize ile temizlenen parçalar, sıcaklık sensor direnç ölçümü aracılığıyla ölçülmekte ardından da alev ayarları yapılmaktadır. Ana ejantörün ve petek dönüş filtrelerinin de arındırılması sonucunda petek havası alınmakta ve son olarak da reglaj ayarları gerçekleştirilmektedir.


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz