Ankara Kombi Tamir ve Bakım Servisi

Ankara kombi bakımı ve fiyatları ve ücreti hususlarında size en yakın gezici servis araçlarımız hizmetinizdedir. Yıllık kombi bakımı fiyatları için arayın detaylı bilgi verelim. Ankara Kombi Servis, Ankara Kombi Servisi, Kombi Servisi ankara, keçiören kombi bakım servisi, çankaya kombi arıza servisi, yanimahalle kombi tamir servisi, batıkent kombi onarım servisi gibi ihtiyaçlarınızda size telefon kadar yakınız.

Yuvam kombi ve klima servisi olarak Ankara geneli her marka kombi ve klima servisi, bakımı ve tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Markası ve modeli ne olursa olsun kombi-klima arızası durumunda teknik servisimizi arayarak arıza kaydı bırakmanız durumunda aynı gün hatta 1-2 saat içerisinde yetkili ustalarımızı adresinize gönderiyoruz.

Kombi ve klima servisi olarak, garantili tamir yapmanın yanında kullandırğımız yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Tamirini yada bakımını yaptığımız cihazlardan servis ücreti talep etmiyoruz. Sadece bakım yada tamir ücreti ne kadarsa o fiyatı ödüyorsunuz.

Özellikle yaz aylarında devamlı çalışan klimalar zamanla yapmış olduğu hava dolaşımı sebebi ile filtreleri ve evaporatörler kir ve bakteri tutmaya başlar. Buda sağlığımız açısından tehlikeli bir durumdur. Du durum kir ve bakteri sonucu klimamızda hoş olmayan kokular gelmesine neden olur. Bu yuzden klima bakı ihmal edilmemesi gereken önemli bir konudur.

Ankara geneli 3 servis araçımız ve tecrübeli ustalarımız ile 0312 418 4 007 telefonun numarasının ucunda size hizmet vermek için bekliyoruz.

Kombi Servisi

Kombi Servisi Ankara - Ankara Kombi Servisi

İncele

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri Ankara - Kombi Tamiri - Kombi Tamir Firması

İncele

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Ankara - Kombi Bakımı Hakkında

İncele

Petek Temizleme

Petek Temizleme Ankara - Ankara Kombi Petek Temizleme

İncele

Klima Servisi

Klima Servisi Ankara - Ankara Klima

İncele

Klima Tamiri

Klima Tamiri Ankara

İncele

Klima Bakımı

Klima Bakım ve Tamiri Ankara

İncele

Sıhhi Tesisat

Sıhhi Tesisat Ankara

İncele
Çağrı Merkezi Telefonumuz
+0312 418 40 07