Kurtuluş Alarko Tamir Ücretleri - Ankara Arıza

Kombi Klima Bakım Servisi olarak temel prensiplerimiz çalışkanlık, dürüstlük, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Kombilerin ömrünü artırmak için kesinlikle düzenli durumda bakımı olması takip edilmelidir, takip edilen bakım devamında uzun yıllar kullanımı artacak ve çalışma alanı gelişim gösterecektir. Müşterilerimizle büyüyor, müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. En iyi Ankara kombi servisi (Arıza ve Bakım) listesi içinde her zaman en üst sıralardayız.

Alarko Hidrofor Hidroforda çalışan parçalar zamanla aşınır ve kireç bağlar Bakımlarda ve revizyonlarda değişen yeni parçalar su gövdesi:Döküm su gövdesi bünyesinde sürekli basınçlı su barındırmaktadır. Gövde içinde çalışan 4 adet sübap bulunur. Ankara kombi Servisi hizmetimizde parça ve işçilik garantisi mevcut olup, kombi bakımı, kombi arızaları ve petek temizliği gibi konularda destek alabilirsiniz. Kombi Klima Bakım Servisi olarak tam ve kusursuz fiyatı işe başlamadan önce söylüyoruz.

Kombi tercih ettiğiniz zaman mutlaka işlemlerini uzman ekipler tarafından yaptırmanız gerekir. Kombi Klima Bakım Servisi yılda bir defa bakım yapılmasını yeterli görmektedir. Kombi tamiri için öncelikle küçük gözden kaçabilecek durumları kontrol etmemiz gerekir.

Ankara Kurtuluş Kombi Tamir hizmetlerimiz yanısıra, Aydınlıkevler Kombi Tamir, Kızılay Kombi Tamir, İlker Kombi Tamir şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.

Çağrı Merkezi Telefonumuz
+0312 418 40 07